Sklad učebnic 1.5

Většinu času práce s programem strávíte v tzv. "Zadávacím pohledu", kde provádíte přidávání nových knih, navyšování počtu knih již zadaných i vyřazování. Také se zde provádějí výpůjčky a vracení a je zde možné uložené údaje také opravovat a jednoduchým způsobem prohlížet (kus po kuse s možností odskoku k zadanému kódu učebnice). Všechny popsané funkce se provádějí na kartách k tomu určených (každá funkce má svou kartu). Mezi kartami se lze snadno přepínat pomocí myši. Následující dva obrázky ukazují dvě z popsaných karet - přidávání nových učebnic a jejich výpůjčky. Při zadávání dat nemusíte vyplňovat všechny údaje, některé jsou volitelné.

     
Přidávání nových učebnic
Půjčování učebnic klientům

Program obsahuje celkem 14 předdefinovaných typů sestav, které byly navrženy tak, aby pokryly snad všechny Vaše potřeby. Lze vyhledávat, zobrazovat i tisknout učebnice, klienty, stav skladu, stav výpůjček i vyřazení. Lze zobrazovat také historii půjčování a vracení učebnic zvoleným klientem a učebnice pořízené a vyřazené za zvolené období (s uvedenou přesnou cenou, která je často potřebná při inventurách). Lze zobrazovat učebnice určené pro zadaný obor i ročník. Následující obrázky ukazují příklad sestay a vyhledávacího pohledu, který Vám umožní najít knihy i podle ještě složitějších kritérií, než byly právě popsány.

     
Pohled na sestavu
Vyhledávací pohled

Pokud budete chtít tisknout sestavy, můžete si libovolně upravit jejich obsah, velikosti použitých písmen a také jejich titulek. Toto platí pro každou ze 14 uvedených sestav. Samozřejmostí je možnost tisku na šířku stránky. Příklad vidíte na uvedených obrázkách.

     
Tiskový dialog - 1. varianta
Tiskový dialog - 2. varianta

Dále máte možnost tisknout protokoly o výpůjčkách, vráceních i vyřazeních a to buďto automaticky při jakékoliv provedené akci, anebo na vyžádání. Můžete provádět tisk protokolů i zpětně (do historie). Lze také tisknout seznam klientů a použitých oborů a ročníků. Ke všemu, co lze tisknout, je možné také zobrazit tiskový náhled.

Pokud si přejete na vlastní oči vidět, co všechno program dokáže, stáhněte si demoverzi. Můžete si ji také od nás objednat (za 150 Kč) na dobírku. Pokud budete mít zájem o plnou verzi programu, zašlete nám, prosím, e-mail.

Cena: 2200 Kč
Co koupí získáte:     instalační CD s programem,
tištěnou uživatelskou příručku,
licenci pro všechny počítače v rámci vaší organizace,
jako dárek jednu licenci programu Envelope Studio v hodnotě 900 Kč!