Sklady 1.5A

Z důvodu zachování jednotnosti ovládání a z důvodu již dobře "vyladěného" uživatelského rozhraní se i tento program svým ovládáním velmi podobá dalším produktům firmy PH-Software. Většinu práce s programem tedy opět strávíte v zadávacím pohledu, kde můžete přidávat nové zboží do skladu, můžete provádět jeho výdeje klientům, opravovat ho i prohlížet. Vyhledávací pohled je samozřejmě také součástí programu. Způsob vedení skladu je takový, že vám umožňujue velmi flexibilně přidávat zboží do skladu a tak například pružně doplňovat zásoby zboží na skladě apod.
A nyní novinka! Program umožňuje exportovat sestavy do souborů ve formátu Microsoft Excel 97-2003 i Excel 2007. Dále byla přidána funkce umožňující importovat data z jednoho skladu do druhého.

     
Přidávání nového zboží
Výdej zboží klientům

Výsledek vyhledávání nebo také výsledek předdefinovaných sestav se zobrazuje v tzv. "Pohledu na sestavu". Vygenerovanou sestavu lze velice pěkně vytisknout a lze generovat i náhled před tiskem. Můžete si upravit použité písmo při tisku a také máte možnost volby obsahu sestavy (které sloupce se mají tisknout).

Pohled na sestavu

Existuje celkem 5 typů předdefinovaných sestav, které se dále dělí ještě do tří kategorií podle úrovně zobrazovanýchg detailů o zboží, nákupech, výdejích a klientech. Máte tak k dispozici celkem 15 různých pohledů na svá data.

     
Přizpůsobivá tvorba sestav
Přizpůsobivý tisk

Program dokáže tisknout příjemky i výdejky zboží a také skladové karty, a to prázdné i vyplněné. Pro odreagování od někdy nezáživné kancelářské práce je součástí programu i jednoduchá hra "Had", známá například z mobilních telefonů. Součástí plné verze programu je přehledná dvacetistránková uživatelská příručka, která vás provede krok za krokem všemi funkcemi.

Cena: 2200 Kč
Co koupí získáte:     instalační CD s programem,
tištěnou uživatelskou příručku,
licenci pro všechny počítače v rámci vaší organizace,
jako dárek jednu licenci programu Envelope Studio v hodnotě 900 Kč!