Perfect Library 3.0

Hlavní okno programu je přehledné a umožní Vám provádět všechny základní funkce - příjem nových knih, výpůjčky, vracení, editaci i rychlé prohlížení. Ostatní funkce jsou přístupné z menu nebo panelu nástrojů. Všechna vstupní pole, která mají červený titulek jsou citlivá na čárový kód a tedy lze tato pole pohodnně naplnit pomocí čtečky. Čtečka musí komunikovat přes sériový port RS232, Vhodný je například typ Voyager s tímto rozhraním.

Hlavní okno programu

Lze vtrvářet sestavy knih i klientů a lze je tisknout i exportovat do HTML a Excelu. Navíc jsou tyto sestavy přizpůsobitelné - můžete jednoduše zadávat vlastní vyhledávací kritéria a při tisku můžete snadno zvolit použité písmo i sloupce, jež se mají vytisknout.

Pohled na sestavu knih

Na následujícím obrázku je vidět, jak lze upravit vzhled tištěné sestavy a také příklad dialogu pro specifikaci upřesňujících vyhledávacích kritérií. Těchto oken existuje velké množství - jsou vhodně navrženy podle obsahu dat v sestavě.

     
Upřesnění tisku
     
Parametrizace sestavy

Takto se nastavují parametry programu - jsou globální a lokální. Globální jsou platné pro všechny běžící aplikace (například tedy kalendář, název knihovny, používání poplatků, email ...). Lokální se mohou lišit na každém počítači (použití čárových kódů, zapnuté varování při různých akcích atd.)

     
Globální nastavení
     
Lokální nastavení

A několik dalších zajímavých screenshotů...

     
Prodlužování výpůjčky
     
Definice vzhledu čárových kódů     
Zadání/editace klienta
     
Import dat z Excelu
Cena: 5900 Kč
Co koupí získáte:     instalační CD s programem
elektronickou nápovědu
licenci pro všechny počítače v rámci vaší organizace
jako dárek jednu licenci programu Envelope Studio v hodnotě 900 Kč!