Evidence majetku 2.5

Většinu času práce s programem strávíte v tzv. "Zadávacím pohledu", kde provádíte zadávání, opravy i vyřazování majetku. Lze zde také majetek prohlížet kus po kuse s možností rychlého náhledu na kus se zadaným inventárním číslem. Všechny tyto funkce se provádějí na kartách pro tento účel určených, jak je vidět z uvedeného obrázku. Další obrázek ukazuje vyhledávací pohled, kde lze provést nalezení majetku odpovídajícího zadaným podmínkám. Při vyhledávání lze používat číselníků, mezních hodnot cen i datumů a přesné nebo částečné shody názvů a ostatních textových položek.

     
Zadávací pohled
Vyhledávací pohled

Výsledek vyhledávání a výsledek předdefinovaných sestav lze zobrazit v sestavách, které jsou dvou zákadních typů - obyčejné a součtové. Obyčejná obsahuje v každém řádku právě jeden kus, zatímco součtová dokáže shodné věci nasčítat do řádku jediného. V dolní části okna je také vždy uveden celkový součet platných (nebo i vyřazených) kusů a jejich ceny.

     
Obyčejná sestava
Součtová sestava

Tisk sestav vede k zobrazení dialogů, kde si můžete s velkou volností upravovat velikosti písmen, titulky i vlastní obsah. V případě obyčejných sestav je k dispozici také seskupování libovolně vyhledaného majetku podle zaměstnance, které je velmi užitečnou a často používanou funkcí.

     
Tiskový dialog - 1. varianta
Tiskový dialog - 2. varianta

Tisk inventárních čísel na samolepící štítky ukazují poslední dva obrázky. Je zde vidět, jak snadné je zadání vlastních rozměrů i grafických provedení. Tisk je programován s přesností přesahující desetiny milimetru. Kvalita výsledku tedy závisí pouze na možnostech Vaší tiskárny.

     
Zadávání rozměrů štítků
Zadávání grafického provedení

Pokud si přejete na vlastní oči vidět, co všechno program dokáže, stáhněte si demoverzi. Můžete si ji také od nás objednat (za 150 Kč) na dobírku. Pokud budete mít zájem o plnou verzi programu, zašlete nám, prosím, e-mail.

Cena: 2200 Kč
Co koupí získáte:     instalační CD s programem,
tištěnou uživatelskou příručku,
licenci pro všechny počítače v rámci vaší organizace,
jako dárek jednu licenci programu Envelope Studio v hodnotě 900 Kč!