Knihy 2.5

Většinu času práce s programem strávíte v tzv. "Zadávacím pohledu", kde provádíte zadávání, opravy a jednoduché prohlížení knih. V tomtéž pohledu provádíte také jejich vyřazování, půjčování i vracení. Zadávací pohled je tvořen formou karet, kde každá slouží k jedné z uvedených funkcí. Knihy lze také snadno vyhledávat, a to i za pomoci klíčových slov. Vyhledávání se provádí ve "Vyhledávacím pohledu", kde jednoduše vyplňujete vyhledávací kritéria.

     
Zadávací pohled
Vyhledávací pohled

Výsledek vyhledávání nebo také výsledek předdefinovaných sestav se zobrazuje v tzv. "Pohledu na sestavu". Vygenerovanou sestavu lze velice pěkně vytisknout a lze generovat i náhled před tiskem. Šířky sloupců v sestavě lze v případě potřeby upravit (zachovává se i pro tisk). Data lze jednoduše seřadit pouhým kliknutím myší.
Pohled na sestavu

Program dokáže tisknout protokoly o výpůjčkách i o vracení knih. Vlastnosti tisku (jeho automatické spouštění) lze nastavit. Program dále umožňuje ochranu heslem, kterou je možné zapnout nebo vypnout - podle požadavků uživatele. V případě psaní většího počtu opakujících se knih lze s výhodou použít funkci "Vkládání historie", která vám ušetří spoustu práce. Součástí plné verze programu je přehledná dvacetistránková uživatelská příručka, která vás provede krok za krokem všemi funkcemi.

Cena: 2200 Kč
Co koupí získáte:     instalační CD s programem,
tištěnou uživatelskou příručku,
licenci pro všechny počítače v rámci vaší organizace,
jako dárek jednu licenci programu Envelope Studio v hodnotě 900 Kč!