Envelope Studio 1.0 CZ

Hlavní okno programu se skládá ze stromu adres, kde jsou všechny Vaše kontakty umístěny ve stromové struktuře, což usnadňuje orientaci. Je možné zapnout i zobrazování seznamu adres, kde jsou kontakty seřazeny abecedně. V hlavním zadávacím okně se pomocí záložek přepínáte mezi dialogem pro zadávání nových adres, editaci adres, prohlížením nebo rychlým tiskem (tj. tiskem bez ukládání do databáze).
A nyní novinka! Program umožňuje exportovat data do souborů ve formátu Microsoft Excel a také tyto soubory importovat zpět! Máte-li tedy své kontakty v Excelu anebo v aplikaci, ze které je možné .XLS soubor vytvořit, můžete je všechny nahrát do programu Envelope Studio během okamžiku!

Prostředí programu

Lze tisknout na libovolné rozměry obálek i štítků. Program již obsahuje informace o nejpoužívanějších rozměrech, přidání nových je však velmi snadné, jak ukazují obrázky.

     
Nastavení rozměrů obálek
Nastavení rozměrů štítků

Podobně jako rozměry lze upravovat i styly, kterými budou adresy vytištěny. Máte možnost volby použitého písma zvlášť pro jméno, adresu, město atd. Můžete volit zarovnání adresy, tisk loga nebo zpáteční adresy. V případě tisku na arch se štítky lze zvolit první štítek, od kterého si přejete začít tisknout, což je velmi užitečné, pokud již máte některé samolepky sloupnuté.

Nastavení tiskových stylů

Program tiskne s velikou přesností, které je dosaženo pomocí kalibrace tiskárny. Pro každé tiskové médium (pro každý rozměr obálek nebo štítků) je nutné jednou provést kalibraci. Potom už při každém tisku stačí jen zvolit požadovaný rozměr obálky a spustit tisk. Jak snadné a pohodlné! Program dále obsahuje vyhledávání adres podle libovolných kritérií, hromadný tisk nalezených adres jako sestavu anebo tisk na obálky či štítky. A navíc si můžete i zahrát jednoduché hry, které pro odreagování jistě přijdou vhod!

Cena: 900 Kč za dvojlicenci.
Licence se uděluje na konkrétní počítač. Pokud chcete program provozovat na více počítačích, musíte mít pro každý z nich přidělenou licenci. Licence je pouze kód, kterým odemknete sharewarovou verzi, jež si můžete stáhnout z těchto stránek.
 
Co koupí získáte:     licenční číslo pro použití na dvou počítačích, práva k používání všech opravných a rozšiřujících balíčků ve verzích 1.xx