Perfect Library 3.0

Ukázková verze programu Perfect Library se od plné verze liší pouze omezením množství knih v databázi. Vše ostatní funguje jako v plné verzi - exporty i importy dat, tisky i podpora čárových kódů.
Stáhnout program Perfect Library 3.0
Stáhnout návod pro instalaci a konfikuraci programu Perfect Library 3.0Knihy 2.5

Demoverze programu Knihy 2.5 má omezenou velikost databáze, jinak funguje stejně jako plná verze. Export dat do formátu Microsoft Excel je i v této demoverzi dostupný.
Stáhnout program Knihy 2.5
Evidence majetku 2.5

Demoverze programu Evidence Majetku 2.5 má omezenou velikost databáze, jinak funguje stejně jako plná verze. Export dat do formátu Microsoft Excel je i v této demoverzi dostupný.
Stáhnout program Evidence majetku 2.5
Sklad učebnic 1.5

Demoverze programu Sklad Učebnic 1.5 má omezenou velikost databáze, jinak funguje stejně jako plná verze. Export dat do formátu Microsoft Excel je i v této demoverzi dostupný.
Stáhnout program Sklad učebnic 1.5
Sklady 1.5A, Sklady 1.5B, Sklady 1.8C

Demoverze programu Sklady 1.5A, 1.5B a 1.8C jsou omezeny velikostí databáze, jinak fungují stejně jako plné verze. Export dat do formátu Microsoft Excel je i v demoverzích plně funkční.
Stáhnout program Sklady 1.5A
Stáhnout program Sklady 1.5B
Stáhnout program Sklady 1.8C
Envelope Studio 1.0 CZ

Program Envelope studio je shareware. Program je plně funkční po omezenou dobu. Po dosažení limitu jej budete moci neomezeně používat na svém počítači po zakoupení licence.
Stáhnout program Envelope Studio 1.0 CZ

A-Test 4.0

Program A-Test 4.0 je shareware. Jeho funkčnost není omezena, ale pokud si ho nezaregistrujete a nekoupíte, budete občas obtěžováni dialogovým oknem s výzvou k jeho zaplacení.
Stáhnout program A-Test 4.0